Menu

Zamów beton

883 903 903

Beton na ścianę

Ściana z cegieł, bloczków lub pustaków

Sypialnia, pokój dla dziecka, gabinet, garaż, spiżarnia… wszystkie te pomieszczenia mają jeden wspólny mianownik – ścianę. Odpowiednio dobrany układ pomieszczeń wpływa na komfort mieszkania w domu jednorodzinnym. Ściany w budownictwie jednorodzinnym zbudowane są najczęściej z tzw. ściennych elementów drobnowymiarowych, czyli wszelkiego rodzaju pustaków ceramicznych, z betonu komórkowego bądź silikatów. A elementy drobnowymiarowe wymagają użycia zapraw do ich łączenia.

Naszym Klientom rekomendujemy gotową zaprawę M5 i M10.

Możliwe jest również użycie betonu C20/25 S3 lub C25/30 S3, który dowożony jest na miejsce inwestycji i wylewany do szalunków na nadproża (zamiast gotowych elementów) lub do szalunków na całych ścian. Pozwala to zbudować całkowicie betonowy dom, którego niewątpliwą zaletą będzie bardzo dobra izolacja, niemożliwa do osiągnięcia w przypadku wykorzystania cegieł, pustaków lub bloczków.

Beton architektoniczny

W wielu nowoczesnych projektach domów króluje beton. Materiał jest wykorzystywany w projektach elementów architektury ogrodowej, industrialnych wnętrzach domów czy biur i zapewnia doskonały efekt wizualny. W zależności od oczekiwanego efektu płyty betonowe mogą być gładkie, porowate lub mocno porowate.
Materiał produkowany jest w naszej betoniarni w Poznaniu na indywidualne zamówienia Klientów.

Zamów wycenę betonu na ścianę

lub skontaktuj się z naszym doradcą: 883 903 903