Menu

Zamów beton

883 903 903

Beton na posadzki

Posadzka betonowa, to ważny element każdej inwestycji. Decydując się na wybór betonu na posadzkę bezpośrednio od producenta, masz gwarancję najwyższej jakości produktu. Naszym Klientom planującym budowę domu jednorodzinnego polecamy wylewki anhydrytowe wraz z wykonawstwem Waab Termo Floor C25 F5 oraz C30 F7.

Posadzka anhydrytowa ma właściwości samopoziomujące, co ułatwia i przyśpiesza wykonanie prac. Jest także wytrzymała na ściskanie (C25 i C30) oraz zginanie (F5, F7). W odróżnieniu od jastrychu cementowego, posadzka anhydrytowa nie wymaga zbrojenia, a jej unikatowa formuła pozwala na wykonanie dużych pól bez konieczności dylatacji.

Wylewka samopoziomująca (anhydrytowa), ze względu na niewielką porowatość oraz dobre przewodnictwo cieplne, to także najlepszy wybór w momencie gdy decydujemy się na instalację ogrzewania podłogowego w domu.

Waab Termo Floor jest produkowany na wytwórni betonu która znajduje się w Mrowinie przy ulicy Poznańskiej 54. Ze względu na bardzo dobrą urabialność i czas na wbudowanie (ok 4 h) mieszankę możemy dowozić nawet do 100 km od miejsca produkcji. Późniejsza aplikacja odbywa się za pomocą pompy ślimakowej przez wyspecjalizowane firmy posadzkarskie, które od wielu lat wylewają jastrychy anhydrytowe.

Zamów wycenę betonu na posadzki

lub skontaktuj się z naszym doradcą: 883 903 903