Menu

Zamów beton

883 903 903

Beton na taras i balkon

Tarasy i balkony to duma każdego właściciela domu jednorodzinnego. Realizacja marzeń o śniadaniu na tarasie w trakcie wiosennych i letnich poranków, czy też wspólnego spotkania ze znajomymi późnym popołudniem, to wszystko wymaga odpowiedniego przygotowania inwestycji, której najważniejszym elementem będzie wybór odpowiedniego betonu.

Jak wybrać odpowiedni beton na taras lub balkon? Przede wszystkim należy pamiętać, że te elementy inwestycji są narażone na działanie warunków atmosferycznych w tym cykliczne opady deszczu, oddziaływanie mrozu (beton na taras i balkon powinien być mrozoodporny), zaleganie śniegu oraz naprężenia spowodowane ruchami gruntowymi.
Należy zwrócić również uwagę na właściwe zazbrojenie betonu na balkon lub taras – tak aby było to zgodne z projektem konstrukcyjnym. Często bowiem zdarza się, że w tych elementach dochodzi do błędów, które skutkują ich uszkodzeniem.

Naszym Klientom rekomendujemy zastosowanie betonu C25/30 S3 lub C30/37, który pozwoli cieszyć się z chwil spędzonych na tarasie lub balkonie przez długie lata.

Zamów wycenę betonu na taras i balkon

lub skontaktuj się z naszym doradcą: 883 903 903